Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miről beszéljek egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek egy olyan fiúval, akivel nem ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok ideje szemezgetünk és egyéb jelek is vannak,hogy tetszünk egymásnak,de még konkrétan nem alakult ki köztünk párbeszéd. Miről tudnék vele beszélni? 13/l (nem vagyunk egy idősek. Én egy évvel idősebb vagyok,de légyszi ne írjatok olyat,hogy nem hozzád való,hisz fiatalabb)

2016. nov. 22. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanulásról. Még csak ez való nektek.
2016. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát először beszélgethetnétek az iskoláról utána az érdeklődési köreitekről, vagy csak simán h ki mit szeret... De remélem nem ilyen 12-14 éves vagy, mert azok a fiúk még nagyon éretlenek :)
2016. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs nem láttam h hány éves vagy de mostmár látom h beleírtad
2016. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 éves fiú?

Hááát...

Mindenféle köznapi dologról próbálhatsz beszélni vele, de ne divatról és hasonlókról, mert kiszalad a világból.

2016. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!