Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Új suliba jöttem ès megismertem 3nagyon jófej srácot, az egyik nagyon bejön nekem.Minden szünetet együtt töltünk igy 4-en.Aki nekem bejön az eléggé sokat néz rám és érdeklődik is.mindig kérdez és jófej.sokat viccelődünk:) namost azt tudni kell hogy én nagyon pörgős vagyok és mindíg össze vissza hordok faszsagokat, amin elég sokan nevetnek.ő is szokott egyen kettőn.namost nemtudom eldönteni hogy bejovok e neki mert azt mondta az egyik barátomnak hogyha normálisabb lennek ki*aszottjo csaj lennék.ha most változtatnek magamon akkor nagyon feltűnne neki..nagyon oda vagyok érte de nemtudom mi legyen 16L

#tini #szerelem #miert?:(
2016. okt. 28. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Menj oda és árudl el neki, hogy te nem csak barátknét tudnád őt elképzelni. Aztán kiderül, ő miként látja a helyzetet.


Vagy bocsátkozz találgatásokba, várj ítéletnapig és ne cselekdj. Melyik a jobb?

2016. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs nagyon ilyenre bátorságom..szerintem csak várok.csak egyszeruen olyan osztottak a jelek.van ami csak barátra utal van ami az hogy bejovok neki.tetszik neki a küldöm de normálisabb Ak kene lennem..nemtudom eldönteni
2016. okt. 28. 14:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki nem fog helyetted lépni. Ha te a bizonytalan, kérdéses megoldást váalsztod, ami vagy bejön, vagy nem, a te dolgod.
2016. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az biztos hogy ne akarj megváltozni miatta!
2016. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!