Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A mostani barátommal két hónapja vagyok újra együtt (szakítottunk egy éve,de most megint összejöttünk). Amikor eldöntöttük, hogy újrapróbáljuk, még jó ötletnek tűnt, de mostanra rengeteg kételyem van vele kapcsolatban. Nagyon szeretek sportolni, és csinálom is egyesületi szinten. Ő ezt nem preferálja túlságosan, és rengetegszer előhozta már, hogy mennyire utálja ezt. Egy éve pontosan emiatt ért véget a kapcsolatunk. Ezt persze már neki is felhoztam és azóta visszafogja magát a beszólások terén, így hát végre békében voltunk. DE

Most valahogy mégis úgy érzem, hogy eltűntek az érzelmeim iránta. Nagyon rossz kedvem van mostonában és ezen ő sem tud segíteni. Amikor itt volt tegnap, azt kívántam, hogy bár ne lenne, mert ezer dolgom volt és semmi kedvem nem volt hozzá...

Nagyon bunkónak és kegyetlennek érezném magam, ha ezt elmondanám, mert ő nagyon próbálkozik, ráadásul én szakítottam vele egy éve. Anyukám és a nővérem is azt mondja, hogy hiba volt, de nem szólnak bele, mert az én döntésem. Boldognak kéne lennem, de nem vagyok az...

Mit tegyek? Fordulhat jobbra a helyzet vagy szakítsak vele? Hogyan mondjam el neki? 15/L



2016. okt. 27. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A helyzet már csak rosszabbra fordulhat. Az a legjobb ha megmondod neki őszintén, hogy már nem akarod folytatni.
2016. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki őszintén, hogy ez nem fog menni. Nem érzed jól magad, pedig egy párkapcsolatnak erről kéne szólnia.

Ami meg a sportot illeti: Ha ez az életedben nagyon nagy szerepet játszik, akkor keress olyat, akinek ez nem probléma és megérti.

2016. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Holnap beszélek vele :(
2016. okt. 28. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze gondolatban, hogy mi miatt jöttél vele össze...ezzel hátha vissza tudod hozni iránta az érzelmeket...ha nem jön be, akkor ne húzd szegénynek az agyát, hanem szakíts vele :(
2016. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!