Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudodm, hogy most tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudodm, hogy most tényleg tetszem neki vagy csak ennyire beképzelem?

Figyelt kérdés

Aki tud ebben segíteni (fiúk,lányok egyaránt) az írjon nekem!

Már az első pillannattól kezdve tudtam,hogy szerelmes vagyok belé. (Még oviban ismertem meg,most 6.-os vagyok) most ahogy elkezdődött ez a tanév összejőtt egy lánnyal úgy,hogy ő nem akart volna vele összejönni. Most kiderült,hogy már egy csomó ideje szakítani akart volna vele,csak félt,hogy a barátnője minden titkát elmondta volna. Ezért nem szakított vele. Megkérdeztem tőle,hogy ez tényleg igaz e vagy nem. Ő azt mondta,hogy igaz. Utána úgy két héttel elkezdett hozzám ,,közeledni,, testileg is,meg szerelmileg is. Azt hiszem,hogy van nála esélyem. Aki már volt ilyen esetben vagy hasonlóban az priviben írjon.



2016. okt. 20. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kell 6. osztályban fiúzni? :(

Szerintem ezzel várj még minimum 2-3 évet.

2016. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fiúzni akarok hanem csak kérdeztem,mert arra vagyok kiváncsi,hogy beképzelem vagy nem? Nem akarok fiút. Meg vagyok én anélkül is.
2016. okt. 20. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
ha azt írod, hogy elkezdett hozzád ,,közeledni,, testileg is, meg szerelmileg is, akkor igen, tényleg tetszel neki.
2016. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak az a bajom,hogy amikor mondanék neki valamit akkor dadogok és hírtelen olyan vörös leszek,mint egy túlérett paradicsom.
2016. okt. 20. 20:55
 5/6 anonim válasza:

Az az érzés mikor egy 6-os lánynak több a szerelmi élete mint neked... Felbecsülhetetlen.


Válaszolva a kérdésedre. Milyen jelekkel közeledett feléd? Mert ha tényleg ez történt akkor biztos hogy tetszel neki. Viszont arra tért ki a kérdésed, hogy beképzeled-e... De ha nem tudom hogy milyen jelek voltak akkor nem tudok ezen segíteni. :(

A paradicsom fejre pedig az az én trükköm az, hogy valaki másra gondolok miközben beszél hozzám. De ez idővel úgyis el fog múlni ;)

2016. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ.
2016. nov. 4. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!