Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy legyek olyan szép, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek olyan szép, hogy megtetszek egy fiú osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Hát az van hogy az LB-m összejött egy fiúval. Na igen ez nem is baj,de viszont a barinőm meg azt mondta hogy egy picit fura neki hogy csak ő jár valakivel az osztályban így összeakar hozni egy jóképű fiúval. Na igen ez nem is baj,mert én is szeretnék járni vele!:) A bnőm megkérdezte tőle hogy járna-e velem,de ő nemet mondott,de órán bezzeg mosolyog rám!:/

Na mindegy,szeretnék egy pötit szebb lenni! Mit csináljak?

Köszi a válaszokat!



2016. okt. 18. 20:22
1 2
 11/13 anonim válasza:
Neeeee.Csak osztálytárs szerelmet ne.Rosszabb sincsen,mint kikezdeni az osztálytársaddal.Nem egy barátnőm járt már az osztályból,és mind már 1-2 éve nézi a pofájukat.Hidd el irtó ciki lesz.Főleg ha suliban lesz neki barátnője vagy neked barátja..Nagy balhé lesz..Fogadd el
2016. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szerintem aranyosak is tudnak lenni az ilyen diák szerelmek, tapasztalat szerzésnek jó és ha elég érettek vagytok hozzá, nem csaptok balhét akkor sem, ha rosszul sülne el a dolog. 13 évesen 7.-8.-osok vagytok?

Egy kis szempillaspirált használhatsz, a szemöldöködet kiszedetheted kozmetikussal, ha kusza, vagy akár te is megigazíthatod. És el is kezdhetsz sportolni, ha eddig még nem tetted. Barátkozhatsz az nem csak osztály, hanem évfolyamtársakkal, ha kicsit kibővül a látóköröd, talán nem is fogod érdekesnek találni az osztálytársadat :) sok sikert!

2016. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
na...itt ugye teltek a hónapok és mindenki azzal foglalkozott mennyi idős vagyok...ami nem baj de közületek már nem sértésből de csak pár ember adott választ a többi a korommal foglalkozott...mindegy...az van hogy megtudtam miért nem akart velem járni és így bele gondoltam,hogy nekem nem is kell mert egy nagy hülye!!! Olyanokat mondott,hogy mivel elég sok fiúval beszélgetek,biztos féltékeny lenne... szóval ezzel hogy nem akart járni velem jót tett mert akkor nem lesz sok-sok konfliktus...KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZOKAT!!!
2017. márc. 10. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!