Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? Miért ilyen velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puffancska123 kérdése:

Tetszek neki? Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

A fiú osztálytársammal, nem voltam olyan jóban.. Aztán egyik hétvégén sokat cseteltünk ezért közelebb is kerültünk egymáshoz. Készítettem egy csetes csopit amibe őt is beraktam meg a barátnőmet. A barinőmnek tetszik egy fiú ígyhát őt is beraktam. Az osztálytársam nem bírja azt a gyereket ezért kötekedni kezdett vele. Többször rá szólt a barátnőm hogy: Hagya békén mert kirakja.

Nem hallgatott rá, de amikor én lekorholtam akkor annyira bedurcizott hogy máig nem beszél velem. Fogalmam sincs mire véljem ezt. Mindig leráz a suliban. Aztán néha megpróbál hergelni(vagy valami ilyesmi) és csesztetni várja hogy elkapjam vagy valami. Nem értem.. De viszont nagyon tetszik. És hogy bennem annyira megbízott hogy kitálalt.(szerelmi életéről stb..)



2016. okt. 5. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Csopit ezen felsírtam :-D
2016. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
legalább valahogy különböztesd már meg a személyeket. egy fiú, osztálytársam, most nem lehet tudni, hogy 5 ember van a történetben vagy 2 vagy 50. nem kell a valódi nevüket leírni, felőlem kismacskának is hívhatod meg virágnak, csak meg lehessen különböztetni.
2016. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!