Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (Lent több)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy fiú aki szerelmes volt belém, de úgy gondolta, hogy nincs nálam esélye, és egyik napról a másikra kiiktatott az életéből. (Legalábbis ezt tudtam meg másoktól, ő semmit sem mondott.) Én nem kerestem, de vártam, hogy keressen. Viszont már úgy vagyok vele, hogy megkérdezném tőle, mi miatt volt ez, jóba szeretnék vele lenni újra, attól függetlenül, hogy nem akartam tőle úgy semmit, megkedveltem nagyon. Nem tudom, hogy most mit érez irántam, sokszor látom, hogy néz, és a haverjainak is beszél rólam. Ti mit szólnátok ha lassan 3 hónap "nembeszéléd" után visszatérne az életetekbe valaki?
2016. okt. 2. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem akarnák a közeledben lenni, ha kedvellek és leszarsz, mert fájna nekem.

Ha ezt szeretnéd anélkül hogy viszonzod, az önzőség!

2016. okt. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Félre érted, egyáltalán nem szartam le, megbíztam benne, kedveltem nagyon, de csak barátságot akartam tőle, és ezzel még mindig így vagyok.
2016. okt. 2. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne. Próbál belőled kiszeretni, ne nehezítsd meg az életét. Ne okozz neki (akaratlanul se) fájdalmat.
2016. okt. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De látom te nem érted amit modntam.

Ha az érzéseit szarod le az fáj neki. Ne legyél már ilyen önző h magadnak akarod a jót, de őt meg hagyod sínylődni mikor szeret. Egyszer összeszedsz egy másik pasit, ő összetörik mint a tükör.

2016. okt. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd békén!

Ő nem szeretne "csak barátságod" tőled, fogadd el, ha ő is elfogadta, hogy te meg nem szeretnél kapcsolatot!

2016. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!