Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek mi a vonzó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi a vonzó egy lányba?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságokat szeretnék kérni.

Vonzó az ha ki van a melle valakinek meg minden? Ti ennek mit tudtok reagálni?


ÉS milyen tulajdonságok fontosak egy lányban, hogy tetszen és szeressétek? (És magatoknak hogy akarjátok).


2016. szept. 24. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos mertekig vonzo utana mar inkabb felejtos
2016. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy jobb nyelvtanból mint te... MI AZ HOGY LÁNYBA?! az lányban
2016. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Számomra nem vonzó, ha egy lánynak kint van a melle.

Személy szerint fontos, hogy ne használjon trágár szavakat, kedves legyen, szerethető, kicsit bolondos, olyan akivel lehet beszélgetni mindenről és legyen őszinte.

Külsőre a sötétebb hajszín, ami nálam favorit, fontos hogy hozzá barna szem legyen mert ha kék van, attól kiráz a hideg :D nem passzol a kettő :D Ne legyen sovány, se duci, átlagos testsúlyú legyen, ami pont a magasságához illik. Szeressen sportolni.

2016. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyik legjobb vagyok nyelvtanból. Szín ötös. ÉS keméy tanárom is van. Szóval ne oktass ki.

Csak ilyenkor este nem azzal foglalkozom, hogy azt az N betűt el ne felejtsem.

2016. szept. 24. 21:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszadónnak köszönöm az értelmes válaszát! :)
2016. szept. 24. 21:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Külsőleg: Vékony, vagy közepes alak, helyes és természetes természetes arc (tehát nincsen agyonsminkelve), mosolygós, szőke haj előny. Öltözködéssel kövesse a mostani divatot, nekem úgy nagyon szexi tud lenni egy lány :) Meg a lényeg, ha ránézek akkor egy aranyos csinos lányt lássak, és ne egy kikent ribizlit.

Belsőleg: Inkább visszahúzódóbb, csendesebb, szégyenlősebb legyen, akivel meglegyen kölcsönösen a szerelme érzése, vagy érezzük azt, hogy összeillünk egymással :)

20/F

2016. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Cuki es kedves legyen, szep legyen az arca, jo alakja legyen, jokat lehessen vele beszelni. A mell meg a fenek mellekes...
2016. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok már bocs de ha így álnánk hozzá, akkor minek használsz írásjeleket? Sőt! Miért nem használsz az helyett a-t?
2016. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2-esnek (a második válaszához) üzenném, hogy az állnánk kettő l-lel van írva.. ha én valakinek kijavítom a helyesírását, akkor már a sajátomra is figyelek. :DD
2016. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

,,Sok váratlan meglepi csoki, virág, satöbbi külső-belső csodás bókok gyakran nemcsak szexnél csókok. "

Akarom mondani igazábol szerintem a legtöbb fiunak (ne vegyük a csoportba a rajokat és az ecset fejük kisfiukat) egyszerü kedves lányok érdeklik. Van egy fajta kisugárzása minden embernek egy élet energia ami körbe veszi és magával ragad másokat. És ezt nem lehet csak tulajdonságokkal körbe írni mert ez annál több. De vegyük engem pl azt hogy kedves, nem féltékeny betegese, egyenes és szeret azért aki vagyok és nem azért amim van. Nem búsúl állandóan valami mahinált oknál fogva, nem beszél ki másokat folyamatosan amikor teheti, nem hisztizik mindig mindenen. Sokat mosolyog amitől elolvadok amikor csak meglátom. Megbízható ami titkot átnyujtok neki a szívemmel együtt azt késöbb nem küldi vissza török társaságában a hátamba. Elmondja ha valami bántja és megbeszélünk mindent amit kell, amit szeretne és amit én szeretnék. Legyen egy kicsit bolond de nem mint örült hanem mint vicces és tudjun néha ujra gyerek lenni, Ne lehessen modern művészeti csoportba besorolni a szín és ecset használata miatt. Tudja azt h mikor nem neki van igaza akkor nem neki van igaza. És sorolhatnám napestig és ennek nem muszáj mindnek teljesülni mert ilyen lányt még kinevelni se lehetne. Külsőről alacsonyabb mint én ez nem nehéz révén magas vagyok valamennyire, súlya annyi amennyivel jól érzi magát és nem megterhelő számára. Kinézet hosszú haj ha lehet vörös és zöld szem (ezek már csak nagyon specifikus dolgok nálam ez a fav. de mind1 is). De igazábol kinek mi áll jól az összképben lehet ő szőke barna lila vagy bármi ha neki jól áll. Gyönyörű mosoly rendezett külső. De egy kiégett embernek aki nagyon egyedül van nem válogat az van amit kap :(

2016. szept. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!