Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tetszik nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Könyv- és filmszereplőkön, illetve énekeseken, színészeken kívül még nem voltam szerelmes soha, mivel még eléggé fiatal, 12, hamarosan 13 vagyok. A barátnőim mind a ketten full szerelmesek, régen nem hittem el nekik, azt gondoltam, menőznek és szánalmasak, de most már látom, hogy miután mind a ketten rendszeresen elbőgik magukat miattuk és egyfolytában áradoznak, tényleg tetszhet nekik a két srác. Én még nem is tudom, nem vagyok biztos benne, de mintha nekem is tetszene egy fiú. Nem igazán vagyok vele bizalmas kapcsolatban, inkább haver, de iszonyat vicces és jól néz ki (na, ez is egy szempont). Nagyon nem akarok rágondolni, de mindig beférkőzik az esti ágyban gondolkodásaimba, ha beszélgetünk, gyorsabban ver a szívem, és izgulok, emellett mostanában sokkal több időt fordítok a kinézetemre. Nem mdntam el az lb-imnek, mert tudom, hogy a viselkedésük úgy is elárulna engem, tapasztalatból. Valószínű, hogy csak pubertázs-fellángolás, de mit tegyek? Sokszor ideges vagyok amiatt, hogy biztos nem jön össze. Bocsi, ha érdektelen kérdés, de valahova le kellett írnom, hogy más is lássa.
2016. szept. 21. 20:01
 1/2 anonim válasza:
Bizony ám ez szimpátia. Szerintem elég idős vagy ahoz hogy ez az érzés meglegyen benned. Próbálj közeledni a fiuhoz.:)
2016. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van 2 darab teóriám (ma nagyon segítőkész hangulatomban vagyok, szóval ma 2 elméletet is kapsz, egy válaszként :DD) Az egyik az, hogy mivel láttad, hogy a barátnőid egyszerre boldogok, szomorúak, izgulnak, megtetszett neked az érzés, az az izgalom, ami ezzel jár, és te is át szeretnéd élni, és (tudat alatt) kiválasztottad azt a srácot, aki a leginkább szimpatikus neked, és iránta táplálsz érzéseket. VAGY (teória#2) tényleg bejön neked a srác, de félsz a reakcióktól és következményektől, ezért nem akarod, hogy kiderüljön :) Remélem azért egy válaszom legalább értékelhető lesz :D
2016. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!