Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már nagyon rég ota tetszik nekem. Sokszor vagyunk együt beszégetünk mindig mosolyog meg minden de ha ráírok fb-n akor meg baszik visszaírni
2016. szept. 20. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

1.Tanulj meg szépen beszélni

2. Lehet, hogy csak nem akar megbántani és ezért visel el amikor beszélsz hozzá, egy mosoly nem a világ

2016. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi lenne ha megkérdeznéd tőle?
2016. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ő miért csinálja ezt, de például én azért nem írnék vissza, mert nem tudnám, hogy írtál. Van FB oldalam, de gyakorlatilag havonta egyszer, ha benézek. Az FB értesítés ki van kapcsolva, így semmilyen módon nem szerzek tudomást arról, ha valaki ott ír. Az az igazság, hogy akinek nem adom meg a telefonszámomat, és/vagy az e-mail címemet, attól nem is szeretnék üzenetet kapni.

Nem lehet, hogy ő is így van ezzel?

2016. szept. 21. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért vagytok együtt, mert "úgy alakul" (egy busszal mentek stb) vagy direkt keresi ő is a társaságodat? Ha csak az előbbi, akkor szerintem ő inkább csak haverként tekint rád, akivel jó csacsogni ha éppen ott vagy, de amúgy nem vagy kifejezetten fontos neki. Legalábbis egyelőre ;)
2016. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szünetekbe is velem van. Melém áll stb...
2016. szept. 21. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:
OK az már jó jel, akkor ezek szerint valamennyire érdekled. Lehet csak lusta visszaírni, vagy fene tudja. Sulin kívül is szoktatok találkozni? Ha nem, lehetne az a következő lépés, hogy megpróbálsz valami közös programot szervezni..
2016. szept. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!