Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem szerintetek? 16/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem szerintetek? 16/f

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy időben szimpatizált velem. Sokat nézett, mosolygott rám, kedves volt velem. Egyszer baráti társasággal voltunk egy házban és este áthívott magához. Én (megjegyzem, azóta is nagyon bánom) nem mentem át. Egyszerűen nem tudom miért, de azt tudom, hogy nagyon elrontottam. Bocsánatot is kértem tőle, hogy elcsesztem, de szerintem kb azóta elég távolságtartó. Volt, hogy próbáltam vele szemezni, de rámszólt, hogy ne nézzem. Én tényleg nem játszani akartam vele vagy ilyesmi. Elképzelhető, hogy megutált, azért mert "visszautasítottam"? Tudnék még ez ellen valamit tenni (mivel nagyon tetszik nekem) vagy végleg elrontottam?

Előre is köszönöm a válaszokat. Oltogatásokat légyszi hanyagoljuk, elhihetitek, haveroktól elégszer megkaptam :D



2016. szept. 16. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki így, ahogy ide leírtad.
2016. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, mert ha járnátok az első veszekedésnél ejtene. Ez amúgy sem olyan dolog ami megbocsájthatatlan.
2016. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pont, hogy ne hagyd. Mond meg neki őszintén, hogy mi volt akkor és, hogy most mit érzel. Esetleg kiengesztelésül vigyél neki valami apróságot amiről tudod hogy nagyon fog neki örülni

És amúgy ő az osztálytársad?

2016. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!