Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 6 éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve szerelmes vagyok egy fiúba, aki nem bír engem. Hogyan felejthetném el? Többi lent. ~19/L~

Figyelt kérdés
Sok közös barátunk van (fiú, lány). Szoktam hallani, hogy mindig tetszik neki valaki. Mindig isnerkedik valakivel, aztán, ha a csalódik a lányban, akkor ismerkedik mással. Nagyon helyes a srác, okos, jó a humora, figyelmes, kedves, jó az izlése, nagyon jól fest tájképeket meg mindent...A nővérével, a szüleivel, a nagymamájával és a barátaival is jóba vagyok. Nem tudja, hogy mit érzek iránta, csak a nővére. Nagyon szeretem őt. Minden megvan benne, amit egy fiúban keresek. Vannak hibái persze neki is, de a nagyszerű tulajdonságai elfedezik azokat, megaztán nem vagyunk tökéletesek. Amúgy 23 éves és dolgozok keményen.

2016. szept. 7. 12:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni,hogy aranyos is. Nagyon fáj, hogy nem tudja mit összeszenvedek miatta. Folyton sírok miatta. Többen is akartak már engem jobban megismerni, közeledni hozzám, de mindig nemet mondtam. Nagyon szeret fényképeket is csinálni. Sok közös fotó készült már rólunk, amiken pl egymáa mellett ülünk, állunk és a barátaink is rajta vannak.
2016. szept. 7. 12:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bír téged? Ezt kifejtenéd egy kicsit, légyszi?
2016. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak másik pasit.
2016. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Látom rajta, ahogyan rám néz. Kerüli a társaságomat, más lányokkal szivesebben beszélget. Folyton megbánt, persze neki ez csak vicc, de nekem fáj. Mondta pár éve haverom, hogy azt momdta neki, hogy utál emgem. :(
2016. szept. 7. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg keress mást. Határolódj el tőle, mert csak korlátozni fogja az életed további részét ez a "szerelem". Ne lógj a szüleivel, a nagymamájával, (talán még a nővérével lehettek barátok, csak ne legyen ő a téma) mert csak nehezebb lesz elfelejtened. Lehet, hogy másokkal kedves, és figyelmes, de téged "utál", és flegma, hagyd őt, mert csak neked lesz rosszabb.
2016. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!