Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Lany "ideal"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Lany "ideal"?

Figyelt kérdés
Van lany idealotok? Ha igen, milyen? /kulso-belso/ +pls irjatok kort is

2016. szept. 6. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

rajtad kívül? xD

vicceltem :D nincs nagyon, vagy tetszik valaki vagy nem és általában a tetszésbe a személyiségét is beleveszem :D

17F

2016. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

belső: aranyos, kedves, szerethető, hülye, stb :D

külső: vékony, 150-173cm (nálam legyen kisebb - én 180-181cm vagyok, szeretem a pici lányokat ^^), legyen olyan szeme, amibe szerelmes vagyok *-* (pl barna, zöldesbarna), és szép és aranyos arca :) nekem pl nem jön be a nagy mell, nagy fenék :D

ja és az is plussz, ha nem sminkeli magát, vagy csak minimálisan :) nem a sminktől lesz valaki szép

18/f

2016. szept. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Kulso: +170cm (de ha nem annyi az se gond) normal alak, se nem dagadt se nem piszkavas, kis cici, kis kerek popsi (de ezek hianya nem kizaro ok) hajszin mindegy csak voros ne legyen, szemszin mindegy. Belso: aranyos, huseges, jo humoru, bujos es megerto. Ne dohanyozzon, az kizaro ok lehet. 17F. Ha BP kozeleben van ilyen irjon:) es szeretem a szemuveges lanyokat😄
2016. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Legyen kedves,hűséges és őszinte lehessen vele hülyéskedni de komolyan is lehessen vele beszélni

Nálam legyen alacsonyabb (175cm vagyok) vékony mell és fenék nem igazán érdekel inkább az arcát nézem.Barna haj szem nagyon tetszik főleg ha a haj nem göndör vagy hullámos.14/F

2016. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy volt osztalytarsnom. O testileg kb ugyanaz volt mint en. Magas 185cm en 194, 80kg en 90. Vekony magas de egyben debella, nagy formas segg mint nekem ahh bele gondolni is rossz hogy mikor csak atolelt mar attol felalt :D :D ja es idosebb volt egy evvel
2016. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4# vagyok nincs esetleg itt ilyen amilyet írtam?
2016. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
60%

bombázó, bűbájos arcú, kerek popsi, szép hosszú haj

kedves, aranyos, lehessen vele hülyülni, ha kell tudjon komoly is lenni, sportolástól ne határolódjon el, okos, döntésképes.

De a legfőbb: SZERESSEN!

2016. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
7. válaszoló: 15/F
2016. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#3 csak a magasság meg az alak nem stimmel😂 szemüveges vagyok😄
2016. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Firedoom ***** válasza:
74%

150-160 felett barki johet, ugysem lattam meg nalam magasabb lanyt (188) xD

Alakra legyen karcsu. A combja lehet egy fokkal vastagabb (de ne nagyon!). A kisebb mell es nem tul nagy fenek hatalmas elony.

Szep hosszu haj, szinre mindegy. Nagy szemek, szin es szemuveg nem szamit.

Ruhazatra a cuki egybenruha (nem jut eszembe a szakszeru neve... Az az egy reszes! Nagyon nem megy ez nekem :'D) vagy az alternativabb metalos szereles a legjobb! Szoknya es hosszu zokni szinten! De mindezeket csak ugy, ha jol erzi magat a boreben. Csak olyat hordjon ami neki tetszik (csak tudo gatyat ne...)

Belsore a legfontosabbak: szeressen, tudjak vele beszelgetni, ha problemaja van azt azonnal kozolje. Az se erdekel ha megsert vele, de hosszu tavon sokkal jobb! Inkabb legyen csendes es szereny mintsem egy tipikus qurva. 19f

2016. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!