Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen most a teendő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen most a teendő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt magamnak kéne megoldanom, de nem tudom mi tévő legyek. Már egy ideje tetszik egy srác, egyik ksmerősöm által "ismertem" meg. Nekem olyan első látásra szerelem volt. Szóval ugye nem sokat, de a közös ismerősünkön keresztül valahogy mindig találkoztunk, szemeztünk stb. Nagyon gyáva vagyok, pl unokatesóm azt mondta, jelöljem be fb-n de nem mertem. Aztán tegnap volt nálunk (közös ismerős) és tisztára zavarban voltam, mikor a közelében voltam. Ma pedig a közös ismerősünkön keresztül érdeklődött felőlem. (Hány éves vagyok, van-e fb-m) Azt hittem írni fog, vagy bejelöl, de semmi. Mi tévő legyek? Nem normális emberek kíméljenek..

2016. szept. 5. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha még fb-n se mered bejelölni akkor később mit szeretnél tőle?

Na de most komolyan,jelöld be,beszélgess vele sokat,legyél jóban vele utána pedig majd minden eldől hogy mi lesz

2016. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Félsz? Nem mered bejelölni,beszélni vele stb. Csak figyeled, hátha... Vagy magától a járástól félsz, vagy a visszautasítástól. Ha visszautasítana, azt jobb előbb megtudni. Lehet összejönnétek, de te nem mertél lépni. Ha kell neked, tegyél is érte, hogy a tiéd legyen. :)
2016. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom.. Csak félek attól, hogy túl rámenősnek hinne, vagy ilyesmi. És nem gáz, hogy a lány teszi meg az első lépést? (Ez esetben azt, hogy bejelölöm) Meg attól is félek, mit reagál majd az a bizonyos ismerősöm is, akin keresztül megismertem, mert vele már kiskorom óta barátok vagyunk..
2016. szept. 5. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz! Egy sima ismerőst is bejelölhetsz. Ettől nem leszel nyomulós. Aki megimertetett vele, még tanál örülni is fog neki. :D
2016. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!