Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok túl lépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túl lépni?

Figyelt kérdés

A fiúval elsőnek haverok,majd legjobb barátok lettünk. Aztán jött az általános 'egyik fél többet érez' szitu. Szerelmesek lettünk es nagyon jol kijöttünk. Majd szakított. Hulye indokot adott meg amit nem hittem el. Majd jott hogy maradjunk barátok,mert fontosak vagyunk egymásnak. Összevesztünk egy dolgon,es aztán mar nem is beszéltünk. Eltelt azota 8honap. Es nem tudom tul tenni magam rajta. Szeretem,es hianyzik.

Valaki hogy miert lehet,es hogy mit tehetek?



2016. aug. 17. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hónap sok idő, ha még mindig nem etted magad túl rajta magaddal cseszel ki
2016. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Türelem. Tudom,nehéz, de nincs más teendőd.

Ja, és véletlenül se vedd fel vele újra a kapcsolatot, mert az egy jókora öngól lenne....

2016. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok, nekem még csak 1 hónap telt el, de olyan mintha már 5 éve szenvednék :D

Igazából ne kattogj rajta. Mutasd meg, hogy mit veszített ne lássa rajtad azt hogy szomorú vagy :)

2016. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!