Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom sokan megkerdeztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sokan megkerdeztetek mar de en ujra megkerdezem remelem sokan fogtok valaszolni:milyen volt az elso csokotok hany evesen?

Figyelt kérdés

Bocs az ekezetert telorol vagyok



Csak kivancsisagbol kerdezem ha tudnatok minel hamarabb vaszolni tobben azt megkoszonem


2016. aug. 14. 23:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#20. Persze.
2016. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kit olunk?
2016. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#22. Nem tudom, mert álmos vagyok, gyere privátba. :D
2016. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:

16 éves voltam, egy barátom buliján volt.


A lányt már ismertem korábbról, de igazából csak tudtuk egymás nevét, ennyi. Már nem is tudom, hogy miért félre vonultunk és beszélgettünk. Először csak adtam neki egy szájrapuszit, majd csók lett belőle. Borzalmas volt. :D Amikor át dugta a nyelvét a számba, majdnem elhánytam magam. Azon az este többször is smároltunk, majd kézen fogva sétáltunk haza. Másnap beszélgettünk, de ennyiben maradt.


Fiú

2016. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Elozo: akkor nem csak nekem volt borzasmas az elso csok xD

En lany vagyok, es en is 16 eves voltam, mikor a baratom megcsokolt. Eloszor szajra puszi volt utana mondtam neki, hovy nekem eg a csokos dolog uj, elszor tokre meglepodott, aztan mondta h akkor megtanit ra. Ilyet szol nyissam ki a szam. Megtettem, atdugta a nyelvet es fuh...borzalmas volt. Mint valami nyalkas hal mozogna a szamban xD alig kaptam levegot. S nem ertem, hogy a fiuknak miert kell allandoan a lany segget markolniuk vagy a mellett csokolozas kozben. Nem csak, hogy majdnem elajultam az undortol, meg persze a levegohianytol, de meg kinosan is ereztem magan mikozben vegig tapizott xD

2016. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hat en nem mondom meg😛😛
2016. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
16evesen, egy 18éves sráccal, egy ottalvós bulin, kicsit ittunk, aztán egy ágyban aludtunk, egész este ölelgettük, puszilgattuk egymást, aztán megcsókolt, én meg ledermedtem...
2016. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!