Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ráírjak és kérdezz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak és kérdezzem meg hogy mit akar?

Figyelt kérdés
Egy fiuval ismerkedtem meg.Először nagyon úgy tűnt tetszem neki,de nem tudtunk nagyon beszélgetni.Bejelöltem fb-n és legelőször rám írt.Dumáltunk,beszélgettünk,asszem szombat volt akkor.Szombat este elutaztam és nem tudtam beszélni.Vasárnap este szmájlikat küldten h tudja mi van velem.Ő aztán megkérdezte h hogy vagyok és onnantól megint beszélgettünk.Érdekesség az.volt h szinte mindig csak én beszéltem,ő egy szóval válaszolt,ami után ha nem írtam azzal jött hogy:"Most meg nem is írsz".Kedd este nem írt csak már a végén,de akkor us csak úgy hogy:"Egész nap nem is írsz".Mondtam neki irjon ő.Gondoltam magamban h tul nyuszi vagy nem tudom,de most is fent van de nem ír.Szerintetek mit akar?Tetszem neki csak nyuszi?Vagy csak ámítani akart?Ne írjak rá és kérdezzem meg hogy most mit akar?
2016. júl. 20. 20:23
 1/6 ??????: ***** válasza:
sztem bejössz neki csak félénk én is az a félénkebb tipus vagyok
2016. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 8?
2016. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok de még sosem voltan ilyen helyzetben.Még barátom sem volt.
2016. júl. 20. 20:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudom.Irjak.neki én vagy hagyjam a.fenébe?Vagy tényeg kérdezzem.meg hogy mit akar?
2016. júl. 20. 21:21
 5/6 deske55 válasza:
Szerintem kérdezd meg de amugy a te döntésed.
2016. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg hogy mit akar 😉 persze kedvesebben 😉 mert ez így elég rossz hogy nem tudod..😞

egyébként csak szeret veled beszélgetni ha hiányolja hogy nem írsz neki 😄😉

sok sikert! ;) majd mesélj hogy mi lett 😄😉

2016. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!