Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tanítsam meg a barátoma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanítsam meg a barátomat udvarolni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt és képtelen udvarolni. Vannak jobb pillanatai, amikor úgy ahogy bókolgat, de általában nem igen jellemző, hogy dicsérne, vagy bármi ilyesmi. Azt mondja elfelejti mondani, hogy milyen szép vagyok, vagy később akarta mondani. Tudom, hogy szeret ez afiú, de valami miatt nem tud rendesen beszélni. Hogyan tudnám elérni nála, hogy többet beszéljen, és persze megtanuljon udvarolni? Van amiről tud sokat beszélni, de általában bármit kérdezek nem tud rá egy pár szavas válasznál többet mondani. Amikor veszekszek is vele csak hallgat, alig tud mit mondani. A valamit mondok rá, nem kérdezi meg miért mondom, nem próbál védekezni, mert azt mondja, ha én azt mondom akkor úgy van. miért csinálja ezt? Lehet hogy szeret, de nem mint barátnőjét, hanem barátját ? Mit tegyek? Szakítsak vele, vagy próbáljam meg megtanítani rendesen beszélni ? Én nagyon szeretem őt, de kikészít ezzel.
2016. jún. 30. 18:16
 1/3 anonim válasza:
Ezzel nem igazán tudsz mit kezdeni, ilyen a személyisége, azt pedig nem tudod megváltoztatni. Neked azt kell eldöntened, hogy mivel nagyon szereted, így is mellette akarsz maradni, vagy inkább szakítasz vele.
2016. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi he udvarolni anak kel akinek nincs kapcsolata, utana ha van meg pénze nem lesz xd
2016. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ajj hát teljesen hasonló cipőben járunk, mi 3 éve vagyunk együtt a barátommal és egyszerűen képtelen olyasmiket mondani amivel kicsit kedvezne a hiúságomnak, és az pedig egy lánynak bizony nagyon kell :D Az előző barátom viszont pont az ellenkezője volt, aki állandóan arról beszélt hogy mennyire szép vagyok, teljesen odáig volt értem... na de mégis szétmentünk, mert több kellett volna a kapcsolatba ennél. A mostani párommal minden megvan, ezen az egy apró bakin kívül, úgyhogy én inkább lenyelem a békát. Remélem menni fog hosszú távon, ez végülis nem akkora nagy bűn. Ha mond valami szépet, az viszont hatványozottan sokkal jobban esik és sokkal hitelesebb az ő szájából, pont azért mert ritkán hallom.

De maximálisan értem hogy miről beszélsz :(

2016. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!