Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzek iránta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác akivel a neten ismerkedtem meg még november végén. Csak Facebookon beszélgetünk, de nagyon jóban lettünk ennyi idő alatt. Szinte mindent elmerek neki mondani, olyan dolgokat is amit igazabol a közvetlen kornyezetem sem igazan tud. Ugyan így ő is sokat mesélt magáról, illetve nagyon sokat segítettem neki amikor januárban szakitott a barátnőjével. Nos tehát tenyleg kialakult egy nagyon jó barátság annak ellenére, hogy személyesen nem ismerjük egymást. En nemsokára 18 leszek, ő pedig 23. Minden nap beszélünk órákat, és újabban úgy érzem, hogy megkedveltem. Bar nem tudom, hogy ez hogylehetseges, tekintve, hogy személyesen nem ismerem. Eleg messze lakik, de beszéltük, hogy a nyáron találkozunk. En viszont felek, mert eleg sok buktatója van a dolognak. Kezdve azzal, hogy mi van, ha majd meg se tudok szólalni elotte, mert uavarba jövök. Illetve ha ez igy mukodik is, és teszem azt lesz köztünk valami, ő nyilvan már mast is akar egy kapcsolattól. Illetve ha ez így működőképes is, szeptembertől nem tudom hogy oldanank meg a dolgokat. Bármi ötlet? Egyelore azt se tudom én mot érzek és mit akarok. :D



2016. jún. 12. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem ne nagyon tervezgess, lesz ami lesz aztán majd ha itt az ideje elgondolkozol azon, h hogyan tovább. Amúgy ha olyat akarna amit te nem, akk csak mondd meg neki.
2016. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak ki ne derüljön, hogy egy 14 éves sráccal beszéltél már fél éve :D:D Röhögnék xd

Amúgy skype-on vagy hasonló helyeken beszéltetek, nem írásban?

2016. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Hasonló cipőben járok. Van egy netes ismerősöm, már 13 hónapja beszélgetünk facebookon. A héten lesz az első személyes találkozónk.. Na gondolhatod, milyen izgatottak vagyunk. :D Tökéletes köztünk a megértés, az összhang, be is jönnénk egymásnak, csak nagyon messze lakunk a másiktól. Már mondtam neki, hogy eszem ágában sincs távkapcsolatba kezdeni + ezelőtt nem is tetszett úgy..Olyan szinten..Mostanában viszont egyre közelebb kerültünk egymáshoz(már min fél éve napi szinten megy a beszélgetés). Fogalmam sincs mi lesz a talin, élőben is szimpatikusak leszünk-e a másiknak. Remélem nem leszek zavarban. :D Ha szeretnéd kifejtem privátban bővebben, itt nem szeretnék annyit fecsegni. Mindenesetre szorítok nektek! :) 18/L
2016. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!