Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12-14 éves tiniknek van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-14 éves tiniknek van valami jó társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Írjatok ilyen oldalakat. Köszi!

2016. jún. 8. 23:33
1 2
 11/19 AnDrÁs_HuN válasza:
82%
mesteremcé
2016. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
ez nem tini... ez gyerek... nagyon gyerek...
2016. jún. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Anotalk igen ezen van sok mindenki de gyakori kérdéseken is van privát üzenet csak irj ki valamit pl. ismerkedni valaki? ilyesmit!
2016. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
anotalkot nem ajánlom sok ott a bunkó,pedo,meleg(amivel szerintem nincs gond csak amikor egyből írja valaki h szex? xDD) meg persze az is idegesítő h egyből írják hogy kor,kor?? :D amúgy gyakori még szóba jöhet de inkább ismerkedj valóságba
2016. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
miért nem ismerkedsz a valóságban? habár, mondjuk ha olyan környéken laksz, ahol nem sok ember van, korodbeli meg főleg nem...nekem facebook-os csoportokból van jónéhány ismerősöm, akikkel már évek óta barátok vagyunk (tehát olyan 12 év körüli voltam akkoriban). de nem ajánlom túlzottan, mert sok a nem normális, meg a beteg perverz ember. nekem az egyetlen szerencsém az volt, hogy akkoriban is rengeteg beszélgetés kellett ahhoz, hogy valakivel találkozni merjek -na meg szüleim sem engedtek volna csak úgy bárkivel lógni.
2016. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A valóság.

Suli,buli,utca,bolt.

2016. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a mai 12 évesek kapcsolatot keresnek...én 12 évesen nagyon szívesen legóztam meg sportoltam ezerrel nem volt nekem sem időm sem kedvem a lányokkal foglalkozni...de jol tettem az akkori kicsi idegrendszerem egy lanyt sem tudott volna elviselni xD
2016. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Disney channel
2016. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
MÁJNKRÁFT
2016. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!