Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Szerelmet vallott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmet vallott nekem egy fiú, és én is szeretem.

Figyelt kérdés
Pár napja szerelmet vallott nekem egy fiú, és konkrétan lesokkoltam. Azt hittem hogy csak én érzek így, de mikor bevallotta nagyon meglepődtem. Tényleg szerelmes vagyok, úgy igazán, ez a bizonyos "első szerelem". Még nem volt részem ilyenbe (sőt mèg nem is csókoloztam), de nem tudom hogy vágjak bele ebbe. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, és már 2-3 éve tudtuk hogy itt nem csak barátság lesz, csak akkor tényleg fiatalok voltunk ehhez. 15/L Igazából tanácsot kérnék, vagy írjátok le tapasztalaitokat hogy nektek milyen volt az "első szerelem" és ti hogy kezdtétek el az első kapcsolatotokat. A válaszokat előrre is köszönöm. :)

2016. jún. 3. 23:57
 1/4 anonim válasza:
Ő. Hát igen. az sokk :D Te azóta írtál neki ? Mert az a pár nap sokat jelent.
2016. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak mondd meg neki, hogy az érzés kölcsönös!
2016. jún. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló történet. Soha nem gondoltam volna hogy pont engem fog választani. Mikor bevallotta, annyira ledöbbentem, hogy pár napra teljesen elzárkóztam az internettől és a telefontól, nehogy kiderüljön hogy félreküldte vagy ilyesmi :D Utólag megtudtam, ez kicsit meg is ijesztette, mert amíg én bújócskáztam, ő nem tudta hogy mi van. 16 éves voltam, még mindig együtt vagyunk... :)

Egy várandós kismama

2016. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy az érzés kölcsönös, és időt kérdtem. :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :D

Egyik válaszolónak: Gratulálok, jó egészsèget! :)))

2016. jún. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!