Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerinetetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki nagyon tetszett/tetszik és fb-on jókat beszltünk meg már találkoztunk is csak nem kettesben voltunk akkor. na az a lényeg, hogy megbeszéltük hogy tetszünk egymásnak és randit is megbeszéltük hogy mikor hova megyünk. én akkorrra lebetegedtem és ennek ellenére nem mondtam le mert már nagyon akartam vele találkozni, de így utólag visszagondolva át kellett volna tetetnem. na mind1. emiatt nem is úgy beszélgettem vele akkor mint ahogy szoktam és olyan semilyenre sikerült az egész. de ettől függetlenül mondta hogy még találkozzunk már azt is mondtuk mikor. aztán lemondta és többet ő nem is írt nekem. és ez nekem azért volt furcsa mert amúgy meg nem adta semmi jelét annak hogy bármi baja lett volna velem.

amúgy neki se volt még barátnője meg nekem se barátom. az nem lehet hogy megijedt ettől az egésztől és amiatt nem írt? vagy egszerüen bunkó volt és így adta tudtoma hogy semmit nem akar?

minden esetre én még beszélni akarok vele erről valami bulin vagy ilyesmin hogy hogy is volt ez az egész csak azt nem tudom hogy mikor lesz legközelebb ilyen. ha még pár hónap múlva akkor nem tudom mit csináljak addig... írni nem akarnék neki mert szerintem jobb lenne személyesen megbeszélni. párszor már volt hogy elkezdtem valamit írni de végül lebeszéltem magam róla .

és ezzel az egésszel az a baj hogy nekem még nagyon tetszik és ő az első srác aki tényleg érdekel

mit csináljak? nagyon tehetetlennek érzem magam.

ha valaki ezt elolvasta és sgít nekem annak nagyon köszsönöm



2016. jún. 2. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet a srác nem akart megbántani, mert fontos vagy neki (igen még mindig) és mivel fontos vagy neki és nem volt még barátnője ezért izgult, hogy mit tegyen. És amiért mindig csak "elutasítást kapott, ezért inkább, mivel nem bunkó, nem akart megbántani és hagyta az egészet. Gondolom még most is ezen őrli magát. Tanácsom: mindenféleképpen személyesen beszéljetek, a fejedet nem fogja lejárati :) sok sikert, én drukkolok
2016. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fejedet nem fogja leharapni*
2016. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ui.:Jobb ha hamar cselekszel, mert a fiú egy idő után más után néz.
2016. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:) és remélem tudok vele minél hamarabb találkozni de ez sajnos nem csak rajtam múlik:/
2016. jún. 2. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok :D, ha bármi kérdésed van nyugodtan írj privátban is akár. És remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ébresztő válasza:
Mondjuk, így nehéz kicsit megmondani, mert így kicsit olyan mintha a srác lenne a hibás.De én is hasonló cipőben jártam és tudom h nem teljesen így van, pusztán kommunikáció hiánya az egész. Azt se tudjuk, hogy hány évesek vagytok, mert ha 12/13, akkor az másabb mint egy 16/17 évesekké. Szerintem is úgy van ahogy az első mondta, mivel még nincs tapasztalata ezért próbálja a legjobb módon csinálni az egészet, de ha eddig negatív élményeket kapott akkor szerintem nem fogja magát törni sokáig. Ja és mióta tart az egész? Közben neked nem lett valaki más? Nem próbált veled semmilyen kapcsolatot létesíteni? Így könnyebben lehetne tanácsot adni.
2016. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1-2 hónapja volt én 15 ő 17 éves és azóta volt barátnőmnek a szülinapja és azon ő is ott volt. egszer összefutottunk és köszönt nekem és nézett én vissza köszöntem neki de utána kicsit elfordultam mert meg akartam nézni valamit aztán meg ő addigra elment mire megint oda néztem. ebből akár azt is hihette hogy nem érdekel engem szóval lehet eltúrtam:/ aztán amikor olyan volt rám se nagyon nézett. szóval nemtudom... de azóta nem birom kiverni a fejemből és azon kattogok hogy miért nem kérdeztem annyit vissza hogy miújság...
2016. jún. 3. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj neki és beszéljétek meg!!! ;D
2016. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!