Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van egy fiú akit nem ismerek, de nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Régebbről "ismerem". Kb 3 éve nem beszéltem vele egy szót se. Megtaláltam facebookon, bejelöltem, visszajölt, de nem merek hozzászólni. Az a legrosszabb hogy szinte nem is ismerem, mégis tetszik.

#szerelem #plshelpmexd
2016. máj. 27. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
írj rá nyugodtan!
2016. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miről tudnék vele beszélni? Mert annál tovább nem terjed a fantáziám, hogy szia mizu? Meg félek hogy nehogy túl nyomulósnak vagy túl sötétnek tűnjek.
2016. máj. 27. 17:25
 3/5 MrPifta ***** válasza:
mint egy átlag emberi beszélgetésnél, ami nem facebookon történik, hanem a valóságban: -Mi történt veled azóta? És szereted csinálni? Mesélj a munkádról! És mit csinálsz amikor nem dolgozol? Lett családod? és a többi, és a többi. BÁTORSÁG!
2016. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én normális emberi beszélgetést sem szoktam "lebonyolítani"... Az meg egy másik kérdés hogy rohadtul fiatal vagyok és ő is szóval a család és munka még egy picit korai. De köszönöm a válaszokat! ^^
2016. máj. 27. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
hívd el élőben beszéljetek stb hivasd meg magad egy randira majd ha látod hogy tetszel neki, vagy hívd el te fagyizni pl és közben beszélgessetek hogy mi történt vele addig miket csinál stb
2016. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!