Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még tetszem neki?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok. (Most előre elmondom nem vagyok tini p#csa, csak már foglalkoztat ez a téma)

Az a bizonyos fiú pedig 8.-os. Még jó régen kb. 3 hónappal ezelőtt az egyik osztálytársával voltam együtt. Igaz nem tartott sokáig de mindenki elkövet hibákat. Nahhh... Az a bizonyos fiú elkezdett engem bámulni, nézni. Like-olgatni a képeimet (Nálam ez is egy jelnek számít xd) És ráírtam facebookon és kiderítettem mit érez irántam. Megtudtam, hogy kedvel. Elég sokáig beszélgettünk, hogy kiismerjem és megszeressem.

De ő megmondta, hogy ugye a suli miatt meg (jobban szereti a másik szülőjét) ezért akar elköltözni. :/

Ezért sem akart velem összejönni... Sokat sírtam utána és elég szarul éreztem magamat. De voltak napjaim amikor úgy vigyorogtam, mint a tejbetök. :D

A lényeg. Kb. eltelt 2 hónap az utolsó beszélgetésünk óta és megint megfigyeltem azt, hogy megint bámul. Szerintetek bejövök neki még ennyi idő után? Hogy tudnám kideríteni? Előre köszi a válaszokat!



2016. máj. 24. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy ugye a suli miatt nem akart velem összejönni
2016. máj. 24. 18:05
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nebassz már, hagyd a francba, ha meg összejöttök és elköltözik, akkor megint szarul leszel
2016. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld kéz :D
2016. máj. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!