Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat, hogy el kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy el kell telnie egy hétnek, hogy egy fiú a lánynak választ adjon, hogy mit is akar tőle? De addig nem beszélnek.

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem arra már nem kapsz választ.
2016. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:(
2016. máj. 8. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán fordítva igen, ha a lánynak kell egy hetet gondolkodnia. Egy fiú azért el tudja dönteni elég gyorsan, hogy mit akar, aztán max csak az agytekervényeit pörgeti rajta egy ideig, de nem fog érdemben változtatni a döntésen.


Inkább kérdezz rá már most, felesleges kivárni a hetet.

2016. máj. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a fiú kukit akar, akkor általában 2 hét a válaszadási idő.

Ilyenkor a lány meglepődik. Három nap múlva (már kukisan) végre együtt lehetnek.


Elítélem a melegeket. Szerintem egy kisgyereknek anyára és apára is szüksége van.

Mindegy ,hogy mi van a szülők lábai között.

2016. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen kukiról beszélsz te itt???


Szerintem sem kéne eltelnie ennyi időnek. :/

2016. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!