Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már több mint egy éve össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy éve össze vagyok zavarodva. tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Félek hogy annyira sajátos a sztorim hogy páran rájönnének hogy kikről van szó, ezért inkább csak privátban szeretnék erről beszélgetni.

Dióhéjban annyi hogy egy ismerősömnek a barátnőjével volt egy titkos kapcsolatom,ez idő alatt ő más srácokkal is csinált dolgokat,soha nem fogom megtudni hogy kivel mi volt ugyanis rengeteget titkolózik ez a lány,de a lány külsőleg abszolút az esetem,de nem emiatt vagyok még mindig szerelmes belé,hanem mert olyan belső tulajdonságai is vannak, amit eddig másban még nem találtam meg.

Még valami,a legrosszabb hogy fejben rengetegszer eldöntöttem hogy megszakítom vele a kapcsolatot,de valahogy akármennyire is szeretném hogy így legyen, egyszerűen nem tudok rá haragudni,1 napig haragszom azután elillan ez az érzés,pedig megvan rá minden okom.



2016. ápr. 24. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

már nem azért de rengeteg ilyen eset van, na mindegy..

És végülis mi a kérdésed?

2016. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írtad is nem csak veled feküdt le, ha nem akarsz magadnak rosszat csinálni akkor szakísd meg vele a kapcsolatot mert minél tovább húzodd annál nehezbb lesz
2016. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mintha csak rolam irnal 10 evvel ezelott. Hajjh azok a zsenge fiatal bolondos evek.

De egy jo tanacs: szakits. Vagy meg kinozhatod magad evekig a lany tuti nem akar mar toled semmi komolyat.

Csak jatek neki ez. Ha igazan szerelmes lesz egyszer te mesz a kukaba. Sajnalom de ez van. :) azert fel a fejjel. Utana is van elet.

2016. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!