Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nálatok kizáró ok, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok kizáró ok, ha egy lánynak mentális problémái vannak?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiám biztos, hogy van, meg még emellett pár (szerintem) nem olyan vészes dolog, pl. hogy nagyon hamar, nagyon tudok kötődni egy személyhez és ez sokszor átmegy ilyen megszállottságba. De legalább hűséges vagyok és ha tetszik valaki, más fiúkra még a szemem sarkából se nézek rá, szóval valahol ez is pozitivum :D Meg vannak gondok az önértékelésemmel is és hangulatingadozásaim vannak.

Mondjuk ha valakivel először beszélek, gondolom ezek nem annyira tűnnek fel, de a szociális fóbia nagyon is. Szóval ha látnátok egy lányon, hogy fél úgymond az emberektől, türelmesek lennétek vele, vagy nem kezdenétek ki ilyennel? És ha mondjuk nagy nehezen bele is mennétek, hogy ilyen lánnyal ismerkedjetek, mit szólnátok, ha megtudnátok, nem csak ennyi baja van, hanem amiket még utána emlitettem?


2016. ápr. 18. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne kizáró ok,megpróbálnék segiteni
2016. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem kizáró ok
2016. ápr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha megtalálod lelki társad, akkor észre fogod venni. Akinél meg az említett dolgok kizáró okok, akkor szerencséd van, hogy vele nem jöttök össze rövid időre sem. "Az ellentétek vonzzák egymást" az egyik egyik legnagyobb közhely...
2016. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezek nem szabadna hogy számítsanak.
2016. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a szociális fóbia nálam még oké. a hangulatingadozás az nem tudom milyen durva, meg milyen időközönként van, de türelmes vagyok. meg ha szeretek valakit, akkor ezek nem számítanak annyira... (meg egy kis szoc. fóbiám nekem is van)
2016. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia nem gáz, én se vagyok nagy társasági ember, bár nincsenek félelmeim. Önértékelésen könnyen tudok segíteni, a hangulatingadozás necces, de ha tudsz viselkedni, és nem ragadnak el teljesen az érzelmeid, akkor nem baj, nekem is kicsit ingadozik. A megszállott ragaszkodás, na az nem kellene akkor se, ha Te vagy a legszebb nő, akit valaha láttam. Beteges féltékenykedés, totális kontroll a szabadidőm és az emberi kapcsolataim felett, stb. Ez az egyetlen, ami nem kellene.
2016. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik kinézetre, és egy húron pendülünk onnantól elég sok minden elfelejtődik:)
2016. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Wolf0101 ***** válasza:
Nincs semmi baj veled, en is ragaszkodo vagyok, nekem is vannak gondok az onertekelesemmel, es en eleg turelmes vagyok mindenkivel.😊
2016. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!