Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szeret vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy sem?

Figyelt kérdés
Régóta szerelmes vagyok egy fiúba. Sokat beszélgetünk, és nagyon kedves velem. Sosem bánt meg. Tavaly 2-3 barátja azt mondta,hogy szerinte a fiú szerelmes belém. Akkor nagyon örültem,viszont nem szóltam a fiúnak,mivel a legjobb barátnőm is fülig szerelmes volt belé,és nem akartam megbántani,valamint a fiú azt mondta,hogy neki senki nem tetszik. Ez nagyon elbizonytalanított, és inkább otthagytam...Viszont az utóbbi 1 hétben alig beszéltünk,de az egyik barátnőmmel sokat beszél. Mindig keresi a társaságát. Velem is szokott beszélgetni,de jóval kevesebbet. A barátai viszont még mindig azt mondják, hogy belém szerelmes. Nagyon össze vagyok zavarodva :( . Mit tegyek? Rákérdezzek,hogy tetszik e neki a barátnőm? Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 31. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá ;)
2016. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
csak szivattak..
2016. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és azt válaszolta,hogy nem szerelmes belé,még csak nem is tetszik neki.
2016. márc. 31. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba akkor.
2016. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!