Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk hány évesnek kell lennie...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hány évesnek kell lennie a lánynak, hogy úgy tekintsetek rá, higy ebből lehetne egy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Például a 15/F tekinthet ugy egy 13/L ra hogy na vele érdemes lenne elkezdeni. 13/L vagyok és szerintem érettebb vagyok a koromnál.

2016. márc. 29. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, nem lehet álltalánosítani.
2016. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
minden 13 éves érettebbnek hiszi magát a koránál
2016. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csak mikor találkozom valakivel és megkérdezem, hogy szerinte hány éves vagyok mindig 15öt mondanak.
2016. márc. 29. 12:06
 4/8 anonim válasza:
41%
Még nagyon gyerek vagy, nem ezzel kellene foglalkoznod.
2016. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a kor nem meghatározó, a közös érdeklődés, szimpátia és vonzalom számít.


egyik barátomat 18 éves korában nézte ki magának egy akkor még 12 éves lány. a szimpátia kölcsönös volt, a srác meg viszonylag türelmes (nem rontotta meg a kiskorút, inkább keresett korabeli barátnőket, de a lánnyal is jóban maradt). miután a lány elmúlt 17, szülői jóváhagyással összejöttek, most már valami 7-10 éve együtt vannak, pár éve jegyben járnak...

2016. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kortól függ. Ha egy 15 éves lánnyal beszélgetek, és értelmes meg ilyenek, akkor pont magasról teszek rá, hogy "csak" 15 éves. Legtöbb korombeli teljesen hülye, meg nem tudja mit akar, szóval nem az számít, hogy mikor pottyantál ki anyukádból.
2016. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kezdjük ott,hogy eleve,aki ilyet kérdez/mondd,az nem lehet teljesen érett...
2016. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7.


Az nem jutott eszedbe hogy esetleg elég érett, csak szerette volna elkérni mások véleményét is ? Vagy esetleg önbizalom hiány, ilyesmi ?

2016. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!