Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem mond igent, de nemet sem:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mond igent, de nemet sem: mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe már elég rég szerelmes vagyok. Gyakran beszélgetünk (főleg interneten), és elég jól passzolunk egymáshoz szerintem. Már kétszer is elhívtam, hogy valahol találkozzunk négyszemközt, de mindkétszer valami kifogása volt, hogy nem jön. Viszont egyszer sem mondta, hogy amúgy sem akar, vagy hogy hagyjam békén.

Szerintetek próbálkozzak még, mert ez csak véletlen, hogy kétszer nem ért rá? Vagy úgyse lesz semmi; de akkor miért nem egyértelmű, csak húzza az agyam?



2016. márc. 25. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd meg hogy ha most nem jo mikor potoljatok be es a valaszabol latni fogod, hogy mi van.
2016. márc. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én 3 lehetőséget szoktam adni ha egyik sem jön be akkor nem foglalkozok vele tovább. Esetleg próbáld meg h megkérdezed h mondjon ő egy időpontot aztán ilyenkor szokott az lenni h mondjuk mond egy időpontot két hét múlvára aztán aztán a randi előtt egy nappal "jaaj hát még se jó mert...stb stb. na de sztem még ezt próbáld meg mert így arra is választ kapsz h vajon véletlenül mondta e le mindkétszer.


Bár személy szerint nekem ez eléggé fura szóval kifogást mindig lehet találni ez akarat kérdése. Ha ő is úgy érezne mint te már az első hívásodra lecsapott volna mint sas az egérre szóval szerintem sajnos nem sok esélyed van nála. Viszont próbálkozni szabad csak azt javaslom ha nem lesz változás mondjuk 2 héten belül akkor hagyjad a fenébe...ha hiányzol neki úgy is keresni fog ha meg nem akkor legalább tudod h feleslegesen voltál szerelmes :)

De azért drukkolok sok szerencsét! :)

2016. márc. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy lehet-e nála esélyed :D
2016. márc. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
attol fugg milyenek a kifogasai mert ha mondjuk sporttol és versenye van az nem rajta múlik családi program sem rajta múlik de ha baratnoivel megy valahova azt maskor is lehet pihenni akar azt máskor is lehet stb stb ebből is látni mennyire számítasz
2016. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg mégegyszer. Lehet hogy tényleg mindig pont rosszkor kérdeztél rá. Sok sikert!😉
2016. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ilyen helyzetben vagyok,csak lanykent. En voltam a legszomorubb szerintem,amikor le kellett mondanom a talikat. Aggodom is,hogy a srac azt hiszi,amit te (hogy nincs eselye).

Ha nagyon nem tudod eldonteni mit akar,es vannak kozos barataitok,erdemes naluk erdeklodni. Talan nem a legjobb modszer,de a baratainak ugysem kamuzik.

2016. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, jól esik, hogy támogattok!
2016. márc. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!