Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el az ósztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cyrano kérdése:

Hogy mondjam el az ósztálytársamnak hogy kedvelem (szeretem)?

Figyelt kérdés

régebben mindig csesztettük egymást,mostanság is igy van de csak viccelődünk.elég régóta kedvelem (szeretem)de nem volt bárorságom oda menni és elmondani neki.az igazat megvalva nem nagyon szeretek az emberekkel beszélni de vele nagyon jól kíjövök.

15/f


2016. márc. 18. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Bárhogy, csak ne levélben...
2016. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
azt javasolnám, hogy ne írásban, mert nem tudsz írni.
2016. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mocsi viki válasza:
Nyugodtan menj oda hozzá. Eloszor rákéne jonni hogy o is szeret-e téged.Hívd el randira és mond el neki hogy szereted legyél vele kedves de persze ezket csakakkor ha o is szeret ha nem akkor sajnalom.
2016. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ nem tudom hogy kedvel-e de álltalába minden szünetben odajön a padomhoz leül mellém és beszélgetünk nem tudom hogy akkor kedvel e vagy nem
2016. márc. 18. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedvel, már csak az kérdés, hogy barátilag kedvel-e vagy úgy ahogy Te szeretnéd.

Egyébként elhívod valahova és ott kiöntöd a szíved, persze ne ezzel kezdd rögtön, hogy "Szerelmes vagyok beléd". Így meg fog ijedni a csaj, csak szép lassan közeledj felé és adagold be.

2016. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, h nem úgy kedveled őt, mint egy barátot? Csak mert azt írtad, h másokkal nem nagyon szeretsz beszélni, de vele nagyon jól kijössz... Lehet, h mondjuk bebeszéled mgadnak, h ez szerelem, de lehet, h ez csak egy szoros barátság. De ha az, nekem mindegy. Csak Nehogy elveszítsd azzal, h elárulod, h szereted!
2016. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
őszintén énsem tudom mert nagyon kedvelem de ez szerintem lehet szoros barátság is nem tudom,megpróbálok többet beszélni vele hogy kiderüljön
2016. márc. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!