Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el hogy tetszem neki? Vagy szerintetek én tetszem neki? Több lent 12/F

Figyelt kérdés
Van egy lány egy matekcsoportba járunk 2 éve én szerelmes vagyok belé, de ő tavaly rám se hederített. Amúgy közvetlen, mindenkinek a szemébe mondja amit mond, de velem szégyenlősebb, nem mer a szemembe nézni, de mindig halkan köszön. Néha órán látom hogy engem néz ( merthogy padtársak vagyunk) de amikor ránézek hirtelen elfordul. Amikor leejt valamit mindig pont mellém ejti le :D Mit gondoltok?

2016. márc. 16. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy te is tetszel neki, vagy túl sokat belemagyarázol a történésekbe, ennyiből így nem lehet biztosan megállapítani semmit. De ha veled tényleg máshogy viselkedik, mint a többiekkel, akkor esélyes, hogy ő se közömbös irántad...
2016. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!