Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy páran már kikosaraztak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy páran már kikosaraztak, így már nem merek lányokat elhívni sehova és nem merek velük ismerkedni. Mit csináljak, hogy eljöjjenek velen? Hogy hívjam randira?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolj mindig erre->

attól hogy 10ből 10 csaj kikosarazott attól még mindig van esély rá hogy a 11. lesz a feleséged/barátnőd.:)

2016. márc. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz tovább. Annyira nem csinálhatod rosszul (bár nem tudom, mi a taktikád), szóval próbálkozz.

Sok sikert.

2016. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek a lányok. Amikor amerikában voltam cserediák, a barátnőmmel akartam a sulibálra menni, elhívtam, megvettem a 24.000 forintos jegyet a bálra, majd közli velem egy hét után, hogy a kapcsolatunk nem működik, majd elment egy gazdag sráccal mert neki mustangja van. Az nem számított neki, hogy mennyire összetöri a szívem, és az önbizalmam. Volt egy-két hét, hogy olyan gondolatokkal aludtam el, hogy megölöm magam. De túl tettem magam rajta, új barátnőm van, es ő ezerszer jobb mint ő valaha is lesz. És számomra happy end lett a vége mert a sráccal lefeküdt, aztán a srác dobta is. Soha ne add fel!!!
2016. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# válaszoló:szerintem ne momd azt hogy ilyenek a lányok mert a többségük az normális
2016. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sose tudthatod pontosan hogy mikor mi torténik. Ne add fel lehet hogy pont egy olyan lány várja h el hivd randizni akire te épp nem gondolsz... Érted??
2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!