Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Angolon egy csoportban vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolon egy csoportban vagyok egy csajjal, nagyon tetszik nekem, hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Még nem ismerem, most kerültem nem rég abba az iskolába, nem egy osztályba járunk, csak angolon vagyunk egy csoportban. Néha szoktunk szemezni. Mit csináljak, hogy hívjam el randira, hogyan ismerhetném meg? Facebookon már bejelöltem ismerősnek, elfogadta. Mit csináljak?

2016. márc. 15. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hívd el angolul
2016. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sanyi te vagy az?
2016. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vicces....nagyon vicces
2016. márc. 15. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered, meg kell ismerned! De nem randi módján, hanem először annyira bíznia kell benned és megismerni hogy több esélyed legyen randira. Tehát következő angolon viccesen odaszólsz vagy felhozod témának hogy "rád lehet írni fb-n?" "szeretsz ismerkedni?" Aztán alakul...reakciója úgy is elárulja akar-e veled ismerkedni vagy sem.
2016. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kezdj el vele fb-n dumálnk , finoman lassan komolyabb omantikusabb témákrol , és pl angolul írj neki megható mondatokat 😁Nekem bejött ugyan ebben a helyzetben csak németül👊
2016. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
És bocs csak iphoneról nem megy a helyesírás :|
2016. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És 4eskére ne halgass , ilyen régész próbálkozott elöttem is:|
2016. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!