Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszik neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszik neki? Vagy csak szimplan kedves velem?

Figyelt kérdés

Az osztalytarsamrol lenne szo..

Barmikor bajba keveredek, vagy valaki egy banto szot is mondd nekem, o ott terem es eliztez mindent. Mindig mikor ranezek, latom, hogy engem nez. Van hogy ranezek es elkezdunk mosolyogni, es gyorsan mashova nez.

Viszont van egy lany, akit fogdos, es nem mintha szeretnem hogy velem tegye, de mintha rosszul esne

..

Rengeteget gondolok ra, es elfantazialok ORAN, es ot nezem..mi tortenik?

Meg csak 14 vagyok...

Eleg korai lenne meg, de lehet h bele szerettem?


2016. márc. 5. 16:29
 1/2 A kérdező kommentje:

Sokszor csipkelodik es leveleket dobsl nekem, elallja az utam, es elveszi cuccaim stb.

De ugye ez csak olyan fellangolas fele a szamomra?!!😐*

*

Bocsi ez kimaradt

2016. márc. 5. 16:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én is tizennégy éves fiú vagyok bár én a jó tanuló kocka kategóriába vagyok, de én a szerelmem nem így mutatom ki. Persze, hogy megvédeném a lányt, de nem fogdosnám és nem piszkálnám.

De ismerek olyanokat, akiknek ez a szeretet kimutatása.

2016. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!