Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az osztálytársamba fogadások miatt. Mit tegyek? (Többit olvasd el)

Figyelt kérdés
Fogadtunk többször is az osztálytársam mindenféle kis buta dolgokban és a tét mindig az volt hogy a vesztes megcsókolja a nyertest. Nagyon sokszor fogadtunk és amikor csókolóztunk az mindig egyre jobb lett. Szerintem nem csak én élvezem mert ha ő nem, nem menne bele a fogadásba. Szóval szerintem mindketten élvezzük. Csak számomra ez a dolog kezd már átalakulni több mint vonzalomnál nála szerintem szerelmes vagyok belé. A fogadások elkezdésénél egyre szorosabb lett köztünk ez a dolog ha sulizunk mindig eggyütt vagyunk, ha nem egyfolytába beszélgetünk vagy üzibe vagy felhív. A fogadást mindenki elött titkoljuk. Egyre bonyolultabbá kezd válni minden. A szüleim nagyon szigorúak fiú téma kapcsán az előző kapcsolatom ia egyrészt az miatt ment tönkre úgy hogy ennek értelmében félek tőle megkérdezni bármit azzal kapcsolatban hogy ő és én. Valyon ő mit érez? Lenne értelme nyitni felé egy kapcsolattal? Ha igen hogyan?

2016. febr. 7. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ki a tököm köt olyan fogadást, aminek tuti csókolózás a vége, ha nem tetszik neki a másik? Elég szánalmas persze, hogy nem vagytok képesek felvállalni az érzelmeiteket, de garantálom, hogy neki is tetszel.
2016. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szóval fogadásokat köttök aminek mindenképpen az a vége hogy smároltok, és ezt nem hívjátok párkapcsolatnak? Hány évesek is vagytok?
2016. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 14 évesek vagyunk :D
2016. febr. 7. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget nem hallottam most ha nem tetszenel neki smarolna veled szerinted? Jezus jojjetek össze azt kész.. Szuloknek meg nem kell rola tudni.
2016. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem lenne egy ilyen barátom:D. Ilyen fogadásnál, ha vkinek bem tetsztik a másik az csak vesztes lehet. Ugye eddigre már összejöttetek??
2016. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!