Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? :/

Figyelt kérdés

Tavaly januarban kezdtem uj suliban 9 felevkor es van egy fiu az osztalyban, akin nem tudok eligazodni.

Van baratnoje, aki a suliba jar, de nem az osztalytarsunk. A fiu valamiert velem feltunoen kedves, mindig beszelget velem, tudja a legfeltettebb titkom, nagyon kedves, udvaroas velem. Pl az ajton megyek be es meg akart elozni az egyik fiú ő meg hatrebb lokte hogy figyeljen mar, mert megyek. Vagy pl piszkos volt a kabatom és oda jott letakaritani meg még sok ehhez hasonlo dolog. Viszont a legfontosabbat kihagytam, hogy az osztalybol egy lannyal sem kedves, hozza sem szol a lanyokhoz, csak velem ilyen. Szunetben is jatszottunk ketten a telefonomon és a baratnoje oda jött és mondta neki a fiu, hogy menjen uljon le, majd megy, meg hat latom, hogy neha idegesiti a barátnője, mert nagyon akaszkodo. Batyam szerint nem biztos, hogy tetszek neki, csak van egy jó tuajdonsagom, ami megfoghatta. Szerintetek?


2016. febr. 1. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megérint, és mélyen a szemedbe néz amikor beszéltek, figyel rád, az azt jelenti, hogy tetszel neki. Ha sokat beszélgettek, és kedves, az még nem jelenti azt. Egyenlőre ezek alapján csak bír téged szerintem, de figyeld meg, hogy néz rád, amikor beszélgettek, és mennyit próbál a közeledben lenni. Ha előtérbe helyez a barátnőjénél, és több időt tölt veled, akkor egyértelmű a dolog... Ez a telefonos dolog azért para, mert nem értem, miért nem lehettetek volna hármasban... Féltékeny a barátnő? Az intő jel lehet.
2016. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem írtál sok konkrétumot.

Előtérbe helyez téged? A csaja féltékeny rád? Feltűnően viselkedik a közeledben?

2016. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!