Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányok ilyenek?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy látok egy tök jó csajt, megszólítom és leráz. Nem egyszer történt már... Csak az ilyen slagyolo pávagyerek rúghat már labdába? Tényleg lányok nektek csak az a szempont? Vagy mi alapján döntötök egy pasi sorsáról?

2016. febr. 1. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Lassan járj, tovább érsz. Figyelj normálisan, és meglátsz normális lányokat is. :)
2016. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
omm én rocker vok de tok bezsélni ien lányokal is már ha ismerem őket xd
2016. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy milyen lányhoz mész oda...
2016. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy csak Te vagy ronda?
2016. febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
lepattint két plázacica, és marha nagy hatékonysággal vonsz le konklúziókat a földön élő cca. 6-700 millió tini lányról. Okos gyerek lehetsz. Biztos élőben is szimpi lennél.
2016. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gyoj nem vok szép pár feles után megmutatom spanomnam h kel azokhoz a csajokhoz odameni akikhez nem mer:'D
2016. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek álomvilágban élnek mind,.hercegnő minden 4.lány
2016. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pont nem tartozok bele a 4-be:D Tényleg, miért nem azokhoz mész oda, akik úgy is néznek ki, hogy beszélgetnek veled??
2016. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom... De ha kicsit is ugy erzem h inkabb a testem jon be neki es nem is ismer akkor lerazom. Es most johet a lepontozas meg minden... De aki normalisan all a dolgokhoz akkor tolem kap egy eselyt.

15/L

2016. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki csak érdekből akar megkapni, azon látszik, inkább lerázom.

Vagy ha mondjuk bunkó,udvariatlan,alacsony,kicsi,írni sem tud, borzalmasan csúnya stb.

Azért ne legyen már 150 magas, büdös szájú.

2016. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!