Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon jelenthet valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jelenthet valamit? Többi lent

Figyelt kérdés

Az exemmel már vagy fél éve nem találkoztam.Úgy voltam vele,hogy nem érdekel,soha többé nem fogok vele foglalkozni.

Ma összefutottunk,egymás szemébe néztünk(elég hosszan)alig bírtunk megszólalni,mire kinyögtük hogy "helo"..annyira a szemembe nézett,és olyan furcsa érzés fogott el.

Szerintetek ez mi volt?olyan furcsa volt.Legutóbb egyik haverommal futottunk össze,akt szintén rég láttam,de vele sokkal másabb volt a helyzet,ő is,meg én is közvetlenebbek voltunk.

De ez mi,tényleg?



2016. jan. 20. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Érzel iránta még valamit...
2016. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
dehogy is :DDD nem arra voltam kíváncsi hogy velem mi van,hanem h ő miért volt olyan fura
2016. jan. 20. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Fuha.

Lehet, hogy akkor ő érez irántad valamit :D

Lehet, hogy nem számított rá, hogy találkoztok és felkavarta, hogy lát téged.

Ó, mi barátommal szombaton szakítottunk és jövő szombaton elvileg találkozni fogunk bnőm szülinapján... Félek, nem tudom, mi lesz :(

2016. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!