Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti megcsókolnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsókolnátok egy olyan lányt akit csúnyának tartotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a véleményeteket kérni.

Van egy srác, akit mikor megismertem sem külsőleg, sem máshogy nem vonzott.Egyszer elmentem vele és a barátaimmal bulizni, de akkor nekem még volt barátom, és szerettem, csak nagyon sokszor megcsalt.De ahoz a sráchoz nagyon közel kerültem akkor.1 évvel később még mindig folyton rá gondoltam. Egy ujjabb baráti összejövetelnél elég csúnyán bántak velem, így hát elvitt onnan hogy megnyugtasson, ott szerelmet vallottam neki, miután vissza mentünk egy kicsivel később megcsókolt.Az exem jó barátja volt, és megigertette velem hogy senkinek se mondjam el, ne hohy az ő fülébe jusson. De a közös ismerősünknek azt mondta hogy nem tetszem neki, még a csók előtt. De nem értem hogy akkor miért tette.


2016. jan. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én sosem tenném véletlenül sem
2016. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A külsőnél vannak sokkal fontosabb dolgok is.

Az pedig, hogy nem vagy az ideálja, még nem azt jelenti, hogy bűnrondának tart.

A szerelem pedig belülről jön. Oké, hogy valamelyest a külső is számít, szóval hiába kedves valaki, ha heveny öklendezést vált ki a látványa, akkor abból bizony nem lesz sem csók, sem szerelem. De most az, hogy mielőtt megismerte a személyiségedet, gyönyörűek tartott-e, vagy csak átlagosnak, az a valódi érzelmeknél tök lényegtelen. Meg tudod, az ember szebbnek látja azt, akinek a személyisége tetszik.

2016. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs az az alkoholmennyiség! :)
2016. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt annyira bírom, amikor az éppen szerencsétlenül, csúnya arccal született emberek kevesebbnek számítanak, csak mert béna géneket kaptak a sorstól xd annyira jellemző az emberekre :,D gratulálok ehhez az értelmes felfogáshoz. mintha egy dögös csaj, annyit dolgozott volna hogy helyes kis pofikát kapjon a szüleitől xd

(és ne gyertek nekem a "frizura és a smink, meg az igényesség" dologgal, akinek ronda az arca, azon ezek nem dobnak)

2016. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!