Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet? Most akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Most akkor tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akit ranezesre ismerek csak de egybol nagyon meg is tetszett. A hevmegalloban acsorgott amikor eloszor lattam, aztan direkt kozelebb jott, vagyis nem biztos h hozzam, de a heven ugy allt h pont egymast bamultuk. Aztan minden heten egyszer kb lattam ugyanigy, aztan egyszercsak bejelolt facebookon. Egy darabig nem jeloltem vissza mert hat ez igy is fura, de aztan megiscsak. Egy suliba jarunk, es ha epp latom a folyoson, nezek ra es o is ram es mosolyog:-) de ma reggel mentem suliba hevvel es amikor leszalltam akkor lattam ot egy masik sraccal kezenfogva (aki raadasul az osztalytarsam!!

!) na mind1 ugyhogy most nemtom h mi van. Szerintetek probalkozzak? Mert most hirtelen jobban vagyodok ra h tudom h foglalt:/ help pls!!! 15f



2016. jan. 5. 21:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Lecci irjatok mert kom nmtom h mi van!!
2016. jan. 5. 21:49
 2/4 Egyenes út ***** válasza:
Talán.
2016. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, most ez így bármi lehet. Lehet, hogy bejössz neki, csak közben az a srác előbb lépett, mint te és összejött vele. Próbálkozni próbálkozhatsz, maximum közli, hogy foglalt. De egy próbát mindenképp megér, hogy ne kétségek közt legyél!
2016. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha tetszik neked akkor mondd meg neki! Ha az egész életedet azzal fogod tölteni, hogy ezen gondolkozol, akkor soha nem fog történni semmi! Vesztesz vele valamit? Nem!
2016. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!