Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Mit tegyek? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitty1555 kérdése:

Segítség! Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Van 4 fiu akinek tetszem.pontosabban mind szerelmesek belém.ezt már nem egyszer mondták.ők szinte a legjobb barátok.nekem az egyik fiú nem közömbös,ezért elkezdtünk egymás felé közeledni.de ezért sokan megharagudtak rám,és a fiúra is.most nem tudom hogy mit tegyek.vissza csinálni a dolgokat nem tudom,de szeretném ha bár a fiú kibékülne a barátaival.tudom én vagyok a hibás,hogy ők összevesztek.inkább haragudjon rám mindenki,minthogy rá.
2016. jan. 4. 21:24
 1/4 EasyCiS ***** válasza:

Szia!

Ez valoban nehez kerdes...

Azt tedd amit jonak latsz :)

Mi nen tudjuk megmondani, mi nem ismerjuk az illetoket. :)

2016. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szivedre halgass ne az eszedre
2016. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelj én azt mondom hogy mondd meg annak a fiúnak aki tetszik neked hogy nem közömbös,elvégre a lány választ.És hidde el nem fognak haragudni a barátai.Ha mégis akkor nem igazi barátok.
2016. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előbb utóbb mindenki a párját választja persze még elég fiatal vagy ,hogy elkötelezd magad vagy a fiút de a barátainak meg kellene érteni ,hogy nemtudsz mindenkivel járni főleg,hogy az egyikükkel közelebb kerültetek egymáshoz ez nem véletlen.Tedd amit jónak látsz és a fiú is ne másra hallgassatok.
2016. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!