Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy a kevésbé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a kevésbé szép lányok olyan fiukba szeretnek bele akik nem lehetnek az övék?

Figyelt kérdés
A kevésbé szép lányok alatt azt értem hogy mondjuk szinte nem hordanak szoknyát nincs állandóan ki engedve a hajuk. Magyarul több a belső értékük mint a kűlső. De olyan srácokba szeretnek bele akiknek a külső a legfontosabb.
2016. jan. 4. 19:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Nyilván az olyan srácok helyesebbek is. Kevésbé szép lányokról beszélsz, nem vakokról
2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A természet rendje..

Talán (sőt biztos) általánosítás, de itt is olvastam már hogy egy átlagos fiúnak jó egy átlagos lány, de egy átlagos lánynak átlag feletti fiú kell, még ha nem is érheti el..


Persze nem mindenki ilyen, vannak olyan fiúk is és olyan lányok is (valószínűleg nem kevesen) akikre a fenti állítás nem igaz..

2016. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert attól még, hogy ők kevésbé szépek, attól még nekik is van fogalmuk arról, hogy mi számít szépnek/helyesnek. És nem kérdés, hogy ezek az emberek hiába nem annyira szépek vagy csak átlagosak, az agyuk ugyanúgy működik mint a legtöbb embernek, szóval sokan közülük ugyanúgy a "legjobbra" vágynak, mint bárki más.
2016. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert tartasz valakit "kevesbe szepnek" mert nem hord szoknyat/nem engedi ki a hajat. Gratulalok.
2016. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 nekem is feltűnt ez az érdekes állítás, de lehet hogy a "menő" lányokra célzott
2016. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!