Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lány szerelmes belém de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thranduil12 kérdése:

Egy lány szerelmes belém de én nem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Normális válszokat legyszives nem akarom megbántani nem tudnátok tanácsokat adni előre is köszi és minél kevésbé sértő annál jobb !
2015. dec. 31. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
"úgy érzem nem állok még készen egy kapcsolatra"
2015. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"nem lenne elég időm egy normális kapcsolatra"
2015. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat bocs hogy csak most irom de ez a lány nagyon tapadós szóval ha esetleg ebben is van valakinek tapasztalata az is irjon légyszi !
2015. dec. 31. 20:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben nem írod le? Hogyan tapad rád? Élőben?
2015. dec. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ezeket leírod neki, és ezután sem kopik le rólad, akkor mond meg finoman, hogy ne írjon többet...ha ez sem hat, akkor csak letiltod :)
2015. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem fiúban volt ugyanez. A kérdés h mennyire sűrűn látod ha osztálytársad akkor nem tudsz vele mást csinálni mint h szépen megkéred h álljon le, gha viszont mondjuk csak fbn irogat nonstop akkor egész egyszerűen nne válaszolj neki.
2015. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Facebook es nagyon gonosz a lány ismeroseimmel fogalmaztam neki csunyán szepen kedvesen d nem hagy es en nem vagyok olyan hogy letiltsam es nagyon idegesito
2015. dec. 31. 21:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Na de mind1 koszonom szepen a válaszokat megprobálom sziasztok boldog uj evet nektek!
2015. dec. 31. 21:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Tiltsd le!
2016. jan. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Adri+ ***** válasza:

Hogy érted, hogy ,gonosz' az ismerőseiddel.

Sóderol nekik hüly@ségeket, és ők neki hisznek inkább?

Akkor kérdés, hogy a te társaságod kinek a társasága is valójában?

Vagy másról beszélsz, nem értelek : ez így túl általános volt.?


Boldog új évet.

Adri

2016. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!