Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hirtelen csók? Segítség!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen csók? Segítség!

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom akivel nagyon jóba vagyunk (tényleg tehát puszi ölelés összebújás.. ilyenek) és hát bevallom én többet szeretnék. Ha a szilveszteri bulin odamennék hozzá és csak egyszerűen megcsókolnám azt hogy reagálná le? Nem szeretnék egy nagyon jó barátságot elrontani a forrófejűségem miatt.


Válaszaitokat köszönöm előre.



2015. dec. 29. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beválna de ha tényleg Ennyire jó barátok vagytok tuti meg fogja érteni
2015. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, de hány éves vagy?:)

Azért kérdezem, mert ugyanilyen helyzetben vagyok az egyik fiú barátommal, bár puszi még nem volt..:)

2015. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Barátok nem szoktak összebújni.

Szerintem ne cseszd el.

2015. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ezt elfelejtettem de 16/F
2015. dec. 29. 10:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nem szeretném elrontani de látszik rajta hogy magányos és hogy nagyon kéne neki valaki aki szeretheti.
2015. dec. 29. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ohh ertem :/

Hat figyelj. Ha azt latod rajta, hogy te is tetszel neki es o is tobbet szeretne baratsagnal akkor hajra. Mire varsz? Tudod, a fiu-lany baratsag sokszor at alakul szerelemme, foleg az egyik szemelynel. :)

Az meg mar csak szep es jo, ha a masiknal is. :)

En pl. a fiunak adok olyan jeleket, amibol le eshet neki, hogy nekem o tetszik :D

Horror film nezese kozben hozza bujok, a mellkasara fekszek, at oleljuk egymast meg hasonlok. Adj neki te is jeleket, es ha azt latod hogy o is ad neked, akkor tuti o is tobbet akar szimpla baratsagnal. Amiatt meg ne aggodj hogy elcseszed a baratsagotokat. Az erzeseidet nem te iranyitod, ahogy o sem. Ez mar igy alakult, ha egyutt kell lennetek akkor elobb vagy utobb, de egyutt lesztek!:)

Sok sikert nektek! :)

2015. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem megpróbálkozom vele :)
2015. dec. 29. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: Fontos, hogy ne csak azért csináld, meg enyhíteni akarod a szeretethiányát, hanem azért is, mert tényleg meg akarod ölelni, stb.

Ha látod, hogy ő is küld jeleket, akkor szerintem közeledhetsz felé másképpen.

De semmiképp ne kapd le a bulin, mert az elég rosszul is elsülhet.

2015. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na megcsináltad? :)
2016. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!