Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye ez nem szerelem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez nem szerelem?

Figyelt kérdés

Kezdjük az elejétől... 16 éves biszex lány vagyok. Van egy lány az osztályban, aki bejön, és erről ő is tud, és szerintem zavarja is. Gyakran ülök mellette, általában ő kér meg rá, hogy üljek mellé. Ha a közelemben van, csak rá tudok figyelni, ha nincs ott, hiányzik, ha érzem a bőrének az illatát, minden kiesik, és nem tudok rendesen koncentrálni. Imádom, ahogy nevet a vicceimen, és hogy mindent meg tudok vele beszélni, de utálom, ahányszor elutasít. Kinézetre én nem vagyok egy túl nagy szépség, és ezt gyakran a tudtomra is adja, de valamiért nem tudok rá haragudni, pedig eléggé gyakran gonosz velem. Van barátja, ráadásul baromi jó fej, sajnos majdnem minden nap látom őket együtt, olyankor legszívesebben a földhöz vágnék valamit és ordítani akarok, mint valami őrült. Viszont tudom, hogy nem teljesen hetero, ami néha rosszabb, mintha 10000%-ban az lenne.

Ez ugye nem szerelem? Nem akarok szerelmes lenni az egyik legjobb barátnőmbe :(


2015. dec. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát.. ha az is mindenkivel előfordul hogy ilyen helyzetbe esik... szerintem... hogy tetszik neki egyik legjobb barátja és annak ő nem és mellette van vkije... sajnos ezt el kell fogadnod bármi is van... és meg kell próbálnod neked is továbblépni...
2015. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szintén hasonló helyzetben vagyok én is de hidd el sokkal jobban jársz ha nem beszéled be magadnak ezt a nagy szerelmet mert akkor könnyebb túl lépni rajta.Én tuti nem kockáztatnék emiatt egy barátságot.

17/L

2016. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy pont NEM akarok szerelems lenni, főleg nem belé! :/
2016. jan. 5. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!