Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz amit tettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz amit tettem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú évfolyamtársam, aki nagyon nagyon tetszik nekem. Együtt járunk hittanra, ahol szoktunk beszélgetni is (persze nem csak ketten, hanem 5-6-an, akik járnak oda). Ez már szeptember óta megy. És a suliban meg hittanon is állandóan nézett, hittanon meg is védett egyszer. És míg beteg voltam, a legjobb barátnőm mesélte, hogy bejött az osztályunkba (ezt előtte is szokta)és keresett valakit a tekintetével. Aztán váltott pár szót a fiúkkal és kiment. És tesin a röpiben mikor ott voltam kicsit ügyetlen volt, de mikor nem voltam ott nagyon ügyes. Nem tudom ezek jelentenek e valamit.

Na de a lényeg: Régen egy oviba jártunk, és az óvodai ballagáson párban mentünk, és ő velem ment kézen fogva. Ez persze meg is van fényképen. És én lefénymásoltam ezt a képet. Betettem egy borítékba egy másik papírral együtt, amire egy kérdőjel, a telószámom és a "viber" szócska került. Ma ezt a barátnőm segítségével bedobtuk a postaládájukba.

Basszus, bár visszavonhatnám, olyan meggondolatlan hülye vagyok. Elrontottam az egészet :(

Kérlek valaki adjon egy hasznos tanácsot, vagy csak fejtse ki a véleményét (ne nagyon sértően ha lehet). Köszi

14/L



2015. dec. 22. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Tök bátor voltál, várd meg, hátha lesz vmi:)
2015. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyerekes mint gáz.
2015. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem, nem gáz főleg, ha jóban vagytok... kedves gesztus + jó poén... szerintem nincs vele semmi baj de ez saját vélemény 15/L
2015. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A baratnom hasonlo akcio kereteben probalt becserkeszni egy sracot. Konyorogve kertem,hogy ne tegye,mert csak beeg. Nem lett igazam,holnap lesz az elso randijuk. Szoval barmi lehet belole,bar talan nem ez a legjobb modszer.
2015. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Hát, sztem kissé elhamarkodottan döntöttél, de meglehet hogy mégse, és a végén mégis összejöttök... ☝👌
2015. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos, de sokkal érettebb lenne ha megkérdeznéd töle, talán komolyabban venne
2015. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi gond:D Olyan kis cukik vagytok:D ÉN egy generációval idősebb vagyok, de a kilencvenes éveke elején, én is jártam hasonló cipőben. Ugyanilyen módszerrel küldözgettem leveleket a kiszemeltemnek:)
2015. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) örülök hogy nem én vagyok az egyetlen aki ilyeneket csinál:)
2015. dec. 22. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy gyerekes hülyeség volt..

Most a telefonszámodat a családjából mindenki látta...nem beszélve arról, hogy a srácnak is ciki lehet.

2015. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!