Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? A Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A Többi lent.

Figyelt kérdés

Reggelente szoktam látni 1 fiút a HÉVnél, és nagyon beleestem, ami fura mert nem is ismerem. 15 éves lehet. Nagyon cuki meg minden, csak barátnője van. :(

Egész hétvégén, szomorú szerelmes dalokat hallgattam, és idézetes képeket néztem. Folyton rá gondolok, és már nem bírom tovább hogy mindig elszorul a torkom, és fáj a szívem.

Korban meg idősebb, 12 évesen fura lenne bepasizni. Tudom, hogy lehetetlen... Csak a rossz érzéstől akarok megszabadulni, ami már napok óta bennem van.


2015. dec. 20. 04:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez semmi :)

Bennem evekig volt :)

Mit tudsz ezellen tenni? Egy olyan pasi kell aki mar foglalt..ismerkedj vele vagy valami..de mast nem tudsz tenni. Turjed a rosszat is :)

2015. dec. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hallod :D valami hasonló van velem is de itt nincs HÈV. Tehát

1.Ne nézegesd a profiljàt.(Ha nem nézegetted eddig jó)

2.A HÉVnél ne rá nézz hanem a HÉV-re.

3.Ne szerelmes dalokat hallgass. Ha kell privibe küldök zenecímet.

4.Menj ki a barátokkal vagy egyedül játszani ha teheted. Én például élek halok a fociért. Szinte mindennap lent vagyok a füvesen és kapurarúgok.

2015. dec. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
14/F
2015. dec. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a zenével köszönöm nincs általában baj, metált, és hard rockot hallgatok
2015. dec. 21. 05:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!