Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem. Mit csinaljak? (14F) Nagyon hosszu lett :/ bocsesz Elore is koszonom ha vegigolvassatok

Figyelt kérdés

A padtarsam, jo baratom (lany) nagyon reg ota tetszik 6.ban be is vallottam neki, aztan osszevesztunk es haragban voltunk... 7.ben is bevallottam neki... Abbol se jottem ki jol.. :/

Aztan iden ev elejen beleszerettem.. De nagyon.. Tudtam h nem szamizhatok semmi jora :( de latta rajtam h valami baj van es megkerdezte nem valaszoltam neki aztan ram irt facen h mi baj van

Elmondtam neki h szeretem es h tudom h nem lehet ebbol semmi

Megertette.. Semmi nem valtozott maradtunk ugyanugy baratok

Mindig mikor kozelebb kerulok hozza elojon bennem h uristen :)))

De nemtudom mit csinaljak... Talalkozgatok mas lanyokkal de egyikukkel sem jon ossze semmi

Nem tudom most mi van.. Teljesen ossze vagyok zavarodva


2015. dec. 18. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy mi legyen azt neked kell eldönteni szerintem hagyd a fenébe a csajt keress mást
2015. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úristen, én miért nem ismerek ilyen aranyos fiúkat? :D Az én osztályomban mindenki bunkó. Bocsánat, de sajnos nem tudok segíteni neked, nem vagyok jártas a fiúzásban, de valószínűleg neki nem tetszel. :(

14/L

2015. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az lesz... Inkabb hagyom :/ nemtudok mit csinalni vele. Csak epp elfelejteni se tudom mivel a padtarsam
2015. dec. 20. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!