Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan adnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan adnátok a lány tudtára, hogy megint szeretnétek tőle valamit? 17/L

Figyelt kérdés
Az exem azt írja,hogy már nem akar tőlem semmit,de ettől eltekintve normálisan el tudunk beszélgetni facen. Valahányszor szóba hozom a közös múltunkat dühös lesz,voszont a megosztásai kétértelműek. Azt sugallják,hogy szerelmi bánata van. És nincs barátnője se kiszemeltje mióta velem szakított ezt biztos forrásból tudom! Szóval fiúk,ti hogyan adnátok tudtára egy lánynak,hogy még szeretitek őt? Milyen jeleket kell figyelni?

2015. dec. 18. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Így e: Én még mindig szeretlek!


Ennek van értelme, mert nincs tétovázás, hogy most ezzel mire gondolt, vagy valami... nem! Itt van, nyíltan, érthetően, magyarul. Ennyi. Köszönöm!

2015. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiköpött rágót...
2015. dec. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En egyszer v9tam igy hogy a baratnommel szakitottunk nyaron augusztusban es a sulibal beszelgettunk es odaleptem h megcokoljam aztan leesett h jaa mi mar nem jarunk... Masnap beszelgettunk es szoba kerult h mi lenne ha mi ujra... Es osszejottunk
2015. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesirasi hibákért
2015. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!